Star Olmak ya da Olmamak ….

Benden Söylemesi Sizden Katılmak Ve Sonrası Ekranlardasınız…
Bugünlerde bizim işler oldukça hareketli…Bahar ve yaz aylarında Katalog, Reklam Filmi Dizi ve Sinema filmi çekimleri için en çok tercih edilen yer İzmir ve Ege olunca, ekrana çıkmayan yeni yüz neredeyse kalmıyor. Her yaştan farklı bölgelerden ve karakterlerden oyuncu tanıtım kartlarını hazırlayıp web sayfamızda yayınladığımız oyuncu adaylarımız ve oyuncularımız aslında her biri öğrenci ve çalışan.
Kendinizi her an bir televizyon programının içerisinde ya da ekranlarda zevkle izlediğiniz senaryoların içerisinde bulmak isterseniz yapmanız gereken bizi aramak.
İnanın an meselesi. Her hafta çok güzel tanışıklıklar oluyor ajansımızda ve her biri öyle yetenekli ve güzeller ki . Bir yaz dizisi için başrol bir kızımız var mesela su gibi derler ya hani derslerinde başarılı olunca babası hevesini kırmamak için yazdırdı ajansımıza ve hemen bir proje teklifi geldi. Binlerce,onbinlerce çocuk be yetişkin modelimiz yok belki ama her birine dokunabilmek , set sahne deneyimi kazandırmak adına çıktığımız yolda hızla ve sabırla aşkla mücadeleye devam ediyoruz. Sizlerde ailemize katılmak bir markanın reklam yüzü olmak ya da kendinizi daha yakından tanımak isterseniz kaybedeceğiniz hiçbirşey yok. Şansını denemek isteyen üyelerimiz 2017 yaz projelerimiz için sizleri bekliyor olacağız….
Sizlerde bizim maceralarımıza ortak olmak isterseniz birer boydan ve yüz fotoğraflarınızı WhatAPP aracılığı ile yollayabilirsiniz.
Eşiniz, akrabanız, komşunuz, iş arkadaşınız, dostunuz, evladınız, anneniz, evet yanlış duymadınız herkes ama herkese açıktır bernaerginajansın kapıları…
Berna Ergin Ajans bahar ve yaz ayları projelerini kaçırmayın, kendinize bir şans verin.Berna  0530 515 92 12 – Vatan 0532 413 43 03- Berna Ergin Ajans Bostanlı Şube 0232 425 25 08

Kaynak: Star Olmak ya da Olmamak …. – Berna Ergin / Ajans Perisi

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER