Mavişehir’de Yaz Şenliği Coşkusu…

Mavişehir’de Yaz Şenliği Coşkusu…

 

28-29-30  Ağustos Cuma Cumartesi ve Pazar günleri  Mavişehir’de binlerce insanın yaşadığı site sakinlerine özel  düzenlenen Çocuk  Şenliği’ne ilgi büyüktü.

Site Sakinleri arasından genç- yaşlı- yerli- yabancı modeller -bebek ve çocuklar- aileler yine” Berna Ergin Ajansı” tercih etti.

“Tono Organizasyon” tarafından hazırlanan etkinlikte; Zekids Oyuncak Mağazası ve Atölye Evi çocukları oyun oynamaya,sanata bulaştırmaya, akıl fikir ve ufuklarını açmaya yönelik oyunları ile “Akıllı Olmak Artık Çocuk Oyuncağı “ dedirtti.

 

Balon Futbol, Basket Show, Oyun Parkurları, Dev Langırt, Sanal Gerçek, Tahta Bacak Bisiklet, Oyuncak Oynatımları, sinema ve 30 Ağustos Zafer Bayramı müzik şöleni yer aldı.

Çim Konserinin yanısıra  site sakinlerinin her yaş çocuklarını 3 ( üç ) gün boyunca gündüz ve gece farklı aktivitelerle hoşça vakit geçirmelerini sağlayan aynı zamanda eğitici – öğretici farklı oyun kulvarları ile örnek bir etkinlik olan Çocuk Şenliği her yıl yapılacak.

Profesyonel İzmir Cast Ajansına Yoğun İlgi…

Berna Ergin Ajansın sektöre kazandırdığı yeni yüzler  yoğun ilgi görüyor.

Ajansa dahil olmak öyle pekte kolay değil. Başvurular arasından deneme çekimleri mutlaka yapılıyor ve bilgi tecrübe yeteneklerine göre alım yapılıyor. Sitede kurulan standta aileler ajansa dahil olmak için yarışa girdi.

 

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER