“İzmir Cast Ajansı Berna Ergin İstanbul Yapımcı ve Yönetmenleri “MİSAFİR” Ediyor.

Profesyonel İzmir Cast Ajansına Yoğun İlgi…

Berna Ergin Ajansın sektöre kazandırdığı yeni yüzler  yoğun ilgi görüyor.

Ajansa dahil olmak öyle pekte kolay değil. Başvurular arasından deneme çekimleri mutlaka yapılıyor ve bilgi tecrübe yeteneklerine göre alım yapılıyor.

 

 “İzmir Cast Ajansı Berna Ergin İstanbul Yapımcı ve Yönetmenleri  “MİSAFİR” Ediyor.

Berna Ergin Ajans  2015-2016 sezonu, yeni yayın döneminde ekranlarda izleyeceğimiz pek çok dizi ve sinema yapımcılarını ve yönetmenlerini ajansında ağırlıyor.

Ünlü oyuncuların ve yönetmenlerin yapımcıların İzmir’de tercih ettiği tek güvenilir ajans olduklarının altını çizen Berna Ergin Avanoğlu elemelerden geçen cast ekibi ile yoğun ilgi görüyor.

Oyuncu, Manken, Model, Bay Bayan Çocuk yepyeni yüzleri sinema dünyasına kazandıran Ajans Yetkilisi Berna Ergin Avanoğlu tercih edilmelerindeki en önemli faktörün çok titiz çalışmaları olduğunu vurguladı

 

Seçilmiyoruz, Seçiyoruz …

Üniversiteye hazırlanan pek çok gencin ve  zamanını değerlendirmek isteyenlerin ilgisini çeken ajans yetkilisi Berna Ergin Avanoğlu “Türkiye’nin uluslararası düzeyde gerçekleştirilen tüm projelerinden haberdarız. Ankara,İstanbul ve Türkiyenin pek çok yerindeki ajanslarla ortak bir iletişim ağımız daha doğrusu yoğun bir  trafiğimiz var ve birbirimize kriz anlarında çözüm ortağı oluyoruz” dedi.

Zamane gençliğini, gerçek aile yüzlerini,fotoğraflarını,gerçeği  yansıtan görselleri reklam,dizi,sinema kanalları görsel medya ile  halka ulaştırmaktan  dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER