http://www.medyaege.com/izmirin-guvenilir-oyuncu-ajansi/49777/

MEDYAYA AÇILAN YÜZÜNÜZ “BERNA ERGİN AİLE AJANSI” İZMİRİN EN GÜVENİLİR OYUNCU AJANSI…
YAPIMCILAR SEKTÖRE BAMBAŞKA HEYECAN GETİREN MARKA KENTİN MARKA AJANSI BERNA ERGİN AJANSI TERCİH EDİYOR…

SON DÖNEMLERDE İZMİR’DE ÇEKİLEN FİLM DİZİ PROJELERİNİN BÖLÜM OYUNCULARI,FGR ,YARDIMCI OYUNCULARI HATTA ANA CAST İÇİN İLK AKLA GELEN KALİTELİ KADROSU İLE BERNA ERGİN AJANS…
Son dönemlerde İzmir, sinemacıların ve oyuncuların mekanı haline geldi. Marka kent olma yolunda önemli adımlar atan İzmir son zamanlarda çekilen filmler ve dizi projeleri  için tercih edilen şehirlerden biri oldu. Oyuncu, oyuncu adayları ve yeni yüzlerin, yeteneklerin pek çoğu ise, sektöre bambaşka heyecan getiren marka kentin marka ajansı olan “Berna Ergin” ajansı tercih ediyor.
Genç, yaşlı, bebek, çocuk herkesin uğrak yeri olan “Berna Ergin Ajans” yepyeni yetenekli yüzleri sektöre kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor…Piyano,keman çalan, at binen,dans eden minik yeteneklerden tutunda sunucu ,sporcu, ses yeteneği olan pek çok genç kendilerini doğru yönlendirdiklerine inandıkları ve kamera önü oyunculuk eğitimleri de aldıkları Berna Egin Ajansın profesyonel kadrosunda bulunmayı tercih ediyorlar…Pek çok klip, dizi, reklam tanıtım filmleri, kamu spotları sinema filmlerine model ve oyuncu veren BERNA ERGİN AJANS Yeni Yayın Döneminde seyircinin karşısına çıkacak yeni projelere hazırlandıklarını söyledi.

Butik çalışan yeni yüzleri sektöre kazandıran Berna Ergin Avanoğlu yaptığı açıklamada, İzmir’i marka kent haline getirirken sinema ve dizi filmlerin önemine vurgu yaptı.

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER