BERNA ERGİN AJANS’TAN PROFESYONEL EĞİTİMCİLER DESTEĞİ…

BERNA ERGİN AJANS’TAN

PROFESYONEL EĞİTİMCİLER DESTEĞİ…

Çocukların ve Gençlerin doğru yönlendirilmeleri, birey olmalarını ve sorumluluk almalarını desteklemek amacı ile yetenekleri doğrultusunda  faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Berna Ergin Ajans Koordinatörü Ahmet Vatan Avanoğlu : “Ajansımızda çocuklarımıza, gençlerimize iş alternatifleri sunuyor, neşe dolu pırıl pırıl bir gelecekleri olması için  her güne büyük bir enerjiyle başlıyoruz.

 

Berna Ergin Ajans Sınıfları Açılıyor….

 

Bu sene üyelerimizden gelen istekler doğrultusunda oluşturduğumuz sınıflarımızda ; profesyonel eğitimcilerimiz tarafından her yaşa ve yeteneğe uygun  eğitimlerimiz başlıyor.

 

Kamera Önü Oyunculuğu, Beden Dili, Ses Kullanımı, Doğaçlama,Seçmelere Hazırlık, ( Audition) , Yapımcı, Yönetmen ve Oyuncu ajansları ile Sağlıklı İletişim, Filmlerden Örneklerle Oyunculuk Yöntemleri ve Uygulamalarının yanısıra üstün yetenekli zeki ve alanında farklı tarza sahip isimlere özel yeni alanlar yaratıyoruz. Müzik, Resim, Tiyatro, Oyunculuk Modellik Mankenlik hedefi her ne olursa olsun Alanında en iyi ünlü isimlerle work shoplar başlatıyor, uzmanlardan kişiye özel butik dersler veriyoruz.

Çocuklarımız ve Gençlerimiz  hem eğleniyor, hem de kendilerini keşfediyorlar…

Berna Ergin Ajansın  Türkiye’de 1,5 – 12 yaş grubuna eğitim veren ilk ve tek ‘Yetenek Geliştirme Merkezi’ olduğu bilgisini veren Ahmet Vatan Avanoğlu, çocuklara kendilerini deneyerek keşfetme olanağı veren programlar sunduklarını kaydetti.

İsteyen ailelerin çocuklarıyla eğitimlere  gelerek ücretsiz olarak misafir olup çalışmaları yerinde görebildiğini dile getiren Avanoğlu, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yeteneklerini profesyonel eğitimciler desteği ile geliştirdiklerini sözlerine ekledi.

 

“Çocuğum Çok Yetenekli , Hem Eğitimli Hem Alaylı Hem de Deneyimli” diyebilmek için ajansa başvurularınız internetten online yapılıyor, uygun görülen adaylar ajansa mülakata çağırılıyorlar.

 

Berna Ergin Ajans üyeleri çok şanslı…

4 Aylık hızlandırılmış kursların ardından, reklamlar,  diziler , klipler, kamu spotları, tanıtım filmleri, kısa uzun metrajlı filmlerde deneyim kazandırılarak, sektöre yepyeni yüzler sağlıyorlar. Ajansa gelipte çalışmayan neredeyse olmadı diyen Ajans sahibi Berna Ergin 25 yıllık çevre ve deneyimlerini gençlere aktarmanın yeni ailelerle tanışmanın ve onların hayır dualarını almanın kendisine mutluluk verdiğini söylüyor. “En büyük kazanımımız insanlar oluyor ve bir süre sonra aile oluyoruz”diyen Berna Ergin Avanoğlu yakında kendi yapımcılığını ve yönetmenliğini üstleneceği projenin de müjdesini veriyor.

 

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER