BUTİK OTEL SEVERLERE MÜJDE…

Yeni Foça’da liman mevkiinde kurulan ve bölgenin en lüks butik oteli olarak gösterilen ““La Petra Boutique Hotel “ 21 Aralıkta görkemli bir açılış törenine hazırlanıyor….

2011 yılında yapımına başlanan ve hiçbir masraftan kaçınılmadan aslına uygun olarak restore edilen “La Petra Boutique Hotel “konuklarını ağırlamayı bekliyor.

21 aralıkta açılış kokteyli yapmaya hazırlanan Şadi Uygun ve ailesi  herkesi “La Petra” ayrıcalığını yaşamaya davet ediyor .

Turizm Bakanlığına başvurularak “Özel belgeli” bir tesis olması sağlanan ve turizm yatırımları içinde en önemli özelliklerinden birine sahip olan özel belgeli “Butik Otel”  ünvanını alan tesis; taş yapı olması nedeniyle La Petra ismini almış.

“La Petra Boutique Hotel , tarihi bir mekanda konfor, güven ve huzur içinde tatilin tadını çıkarmak isteyen konuklarını kendi evinde hissettireceği güven ve samimiyeti , açık ve kapalı restoranlarında sağlık ve hijyeni, kahvaltı salonu, barı, türk hamamı, saunası, buhar odası, masaj salonları ile her tür kahvenin çayın içilebileceği pastanesi ile iddialı.

La Petra Hotel yurtiçi ve yurtdışından Ege bölgesine gelen iş dünyasının önde gelen iş kadınları,iş adamları’nın öncelikli tercih ettiği butik oteller arasında yerini aldı..

Denizle bütünleşen tarihi bir doku olan La Petra Boutique Hotel’ de farklı zevklere göre tasarlanmış özel odalarında  jakuzisi ile , sıcak su, aromatik kokular,sabunlar ve bol köpükle yapılan masajı da sizleri bekliyor.

Denize sıfır açık restoranında  100 kişiye dünya mutfaklarını sunarken, Foça, Aliağa ve İzmir’in  tanınmış simalarının yanı sıra şehirdışından gelecek değerli davetlilerin  katılımı ile gerçekleşecek açılış kokteyl’inde; tango gösterileri , canlı karşılama müziği, orijinal hediyeler, muhteşem lezzetler sunulacak.

“Yeni Foça’yı seven herkes doğal ortağım sayılır “ diyen tamamı Uygun ailesine ait olan projenin sahibi  Şadi Uygun “harita, imar, inşaat, ve turizm sektörüne yıllarını verdiğini, ticaret hayatına su satarak başladığını, yaptığı yatırımla bölge turizmine mutlak katkı sağladığını” dile getirdi.

2011 yılı Mayıs ayından bu yana emek veren bölgenin incisi olarak tabir edilen La Petra Boutique Hotel’in yaratıcısı Şadi Uygun bölgedeki kalite standardı yüksek otellerin yeterli olmadığı, olanların ise yatak kapasitesinin ihtiyacı karşılamadığı gerçeğinden hareketle, baştan yarattığı tesisin açılış kokteylinde yakın dostlarının yalnız bırakmamasını istedi.

Orijinal habere gitmek için tıklayın…

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER