BUTİK İLÇEYE BUTİK OTEL YATIRIMI…

YENİ FOÇA’DA TATİL VE HUZURUN ADRESİ LA PETRA OTEL AÇILDI..

LaPetraYeni Foçada kurulan ve bölgenin en lüks butik oteli olarak gösterilen “La Petra Boutique Hotel”  21 Aralık tarihinde görkemli bir törenle açıldı.Açılışa katılan seçkin davetlilerle birlikte kurdele kesme töreninden sonra kokteyle geçildi.

Açılış törenine Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ , Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, Foça Belediye Başkan Yardımcısı  Osman Yurtseven, Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge, Eski Narlıdere Belediye Başkanı Erdal Esenergür,Meclis üyeleri, Muhtarlar, Sivil Toplum Kuruluşu Örgüt Temsilcileri, Esnaflar ve çok sayıda üst düzey bürokratın yanı sıra Davetliler ve kalabalık bir Yeni Foçalı grubu katıldı.

Şadi uygun ve ailesi sayesinde denize sıfır bir konumda hayata geçen, “La Petra Boutique Hotel”  ekibi gelen tüm davetlilerine özel  şampanya patlattı, birbirinden yaratıcı butik, özel tasarımlı  hediyeler dağıtıldı.

KURDELE KESTİLERSmall Şadi Uygun Niyazi Ulugçlge Gökhan Demirağ Ömer Turgut Oğuz

Açılış kurdelesini Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ , Aliağa Belediye Başkanı Ömer Turgut Oğuz, Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge “La Petra Boutique Hotel”  kurucusu Şadi Uygun birlikte  kestiler.

Birbirinden renkli, leziz, bol çeşitli ikramların sunulduğu açılış  töreninin sunuculuğunu Televizyon Dünyasının Ünlü İsimlerinden Berna Ergin yaparken; trio müzik grubu ve genç dansçıların sürpriz  gösterileri de kokteyle damgasını vurdu.

 

Kopyası Gökhan Demirağ copy (1)FOÇA BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN DEMİRAĞ ÖVGÜ VE GURURLA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ.

Foça belediye başkanı Gökhan Demirağ , kaliteli hizmetle müşterilerini karşılamaya özen gösteren“La Petra Boutique Hotel’in açılış konuşmasını yaptı. Demirağ , “Sevgili konuklar 175 kişiye hizmet veren denize sıfır olan bu alanda açtıkları butikle İzmirin şirin sahil kasabası butik ilçemizin tarihi dokusuna uygun yepyeni bir vizyon kattılar, La petra boutique hotel’ e helal ve bol kazanç diliyorum” diyerek işletmenin pek çok yere örnek olacağını ifade etti.

MARKA OLMA YOLUNDA
Butik hotel sahibi Şadi uygun , “Misafirlerimiz için büyük emek vererek,  titizlikle restore ettiğimiz otelimiz adını taş yapı olması özelliğinden aldığını söyledi. “Konaklayacak  ve restaurantımızda ağırlayacağımız davetlilerimize kusursuz hizmet vermek için 2 yıldır özenle çalışıyoruz “ diyerek,  marka olma yolunda ilerlediklerinin altını çizdi.

Ömer Turgut Oğuz copy1ALİAĞA BELEDİYE BAŞKANI ÖMER TURGUT OĞUZ BEKLEDİĞİMDEN  DAHA BÜYÜK BİR GÜZELLİKLE KARŞILAŞTIM DEDİ…

Birçok tarihi ve turistik gezi yerlerine sahip olan Foça’da denizle  bütünleşen tarihi bir doku olan“La Petra Boutique Hotel’in farklı zevklere göre tasarlanmış olduğunu, gerek konforu ile gerekse , güven ve huzur içinde tatilin tadını çıkarmak isteyenlere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

Kopyası Niyazi Ulugölge copyFOÇA KAYMAKAMI NİYAZİ ULUGÖLGE İNSANLIĞA UZUN SÜRE HİZMET EDECEK OTELİMİZİN AÇILIŞINA İMZA ATMAK İÇİN BURADAYIZ DEDİ…

“İnsanlar binalarda yaşar, binalar insanlarla yaşar sözleri ile yıkılmak üzere olan terkedilmiş mekruh bir binayı bu hale getiren Uygun ailesine teşekkür etti. Kültür turizminde bu tür yapılara daha çok rağbet gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi. “Tescilli tarihi binalarımızın hepsi hayat bulsun istiyoruz” diyen Foça Kaymakamı Niyazi Ulugölge, “İlçemize katma değer katan yetkililere ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kopyası İrem İlayda Yaşar,Soner Öney 2 copy

 

Kopyası La Petra Personeli copy

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER