-Berna Ergin Medya Danışmanlık Cast Ajansı ve Orijin Pr Halkla İlişkiler Şirketi, Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı yararına, “Yeni Yıla çocuklarla el ele vererek özel bir projeye imza attılar.

23-28 Aralık 2014 tarihleri arasında, Mavişehir Egepark Alışveriş Merkezi’nde

“ Özel Ata Sağlık Hastanesi” ana sponsorluğunda, Zekids, Geniuspy, İzpsikoloji, Sedat Yüce Sanat Merkezi katkılarıyla gerçekleştirilecek organizasyonda çocuklara özel etkinliklere yer verildi.

 

 

SEDAT YÜCE SANAT MERKEZİNİN GENÇ YETENEKLERİ ETKİNLİĞİMİZE RENK KATTI.

 

Henüz 8 yaşında olan İrem Aydın piyano çalarak avmdeki herkesi adeta büyüledi. Justin Bieber’a benzerliği ile dikkat çeken Burak Ergün kendi yazıp söylediği yabancı şarkıları ile gelen davetlilere mini bir dinleti sundu, ayakta alkışlandı.

 

BEYAZ MELEKLER KOSTÜM DEFİLESİNDEN MASAL KAHRAMANLARIMIZ…

Keloğlan, Nasreddin Hoca, Pamuk Prenses, Heidi, Şeker Kız, Kırmızı Başlıklı Kız gibi masal kahramanlarının defilesi de 6 7 8 yaş genç yetenekler ve Berna Ergin Ajans Yeni yüz çocukları tarafından gerçekleştirildi. Birbirinden güzel kız ve erkek çocuklarının Robin Hood, Melek, İspanyol kostümleri ile yaptıkları mini defile çok beğenildi.

 

ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE BUVAK BAŞKANI DR.ÜLKÜ BELKIZKARLI VE BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA VARHAN TEŞEKKÜR BELGELERİNİ TAKDİM ETTİ.

 

Kanser, şeker hastalığı, böbrek yetmezliği vb kronik hastalığı olan çocukların tedavi sürecinde kullanılan, kumaştan yapılmış, yüzü olmayan Tıbbi Tedavi Bebekleri olan Yaren Bebeklere renk ve umut olan alan stand sahipleri Özel Ata Sağlık Hastanesi, Zekids Oyuncak, Geniuspy, İzPsikoloji, Berna Ergin Ajans ve Sedat Yüce Sanat Merkezi yüzlerce satın almasının yanısıra Ege Park Mavişehir Alışveriş Merkezine gelen ziyaretçilere satışını gerçekleştirerek Behçet Uz Çocuk Vakfına bağış yaptılar.

 

2015 yılının ilk haftası 05-11 Ocak tarihleri arasında tüm bebeklerin sergisi bir hafta Ege Park Mavişehir Avm’de ziyaret edilebilecek.

 

05-11 Ocak 2015 tarihleri arasında “YAREN BEBEK KARDEŞLİĞİ SERGİSİ”nde buluşacaklardır. . Projeye katılan çocuklar Yaren Bebek sayesinde hasta arkadaşları arasında kardeşlik bağı kurmuş olacaklar.

 

Ata Sağlık Hastanesi Yetkilileri ve Berna Ergin Ajans Orijin Pr Organizasyon Yöneticileri “Çocuklarımıza paylaşmayı ve dayanışmayı öğreterek farkındalık yaratmak istediğimiz bu özel projeyi her yıl geleneksel hale getirmeyi planlıyoruz” dediler.

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER