Berna Ergin Ajans Modelleri Güzellikleri ile Büyülüyor…

Berna Ergin Ajans Modelleri Güzellikleri ile Büyülüyor…

İzmir’in yepyeni yüzlerini keşfederek ajansına dahil eden Berna Ergin Avanoğlu “Pek Çok Tanınmış Marka olduğunu ve her birinin ayrı ayrı yeni yüzlere, ailelere, bebek ve çocuklara ihtiyacı olduğunu vurguladı.”

Sosyal Medyadan dergilere, televizyon programlarından festivallere dek kamera önü ve arkasında dev bir kadro bulunması ve ekip çalışması gerçeğinden hareketle, bu mesleğe gönül veren ajans yetkilisi Berna Ergin Avanoğlu “en son İncir Reçeli yönetmeni ile Halil Sezai’nin Bodrumda çekilen klibine oyuncu verdiklerini”söyledi.

 

Herkes çekinmeden Berna Ergin Aile Cast Ajansının kapısını çalabilir. Çünkü Bu Ajansta Herkese Göre İş Var.

 

Ajansa kayıt olanların  artık 90 60 90 olmadığını  çalışmak istediği branşa göre   başarılı Performans sergileyenleri projelerimize göre değerlendiriyoruz diyen Berna Ergin kısa sürede düzgün fiziği ve sportif yapısıyla sürekli reklamcıların aranan ismi haline gelen yepyeni isimleri piyasaya kazandırarak izleyicilerin beğenisini kazanacaklarını iddia etti.

Deneyim Kazanmak Ve Eğitim Almak İçin Doğru Adres…

Ajansa gelen ve ne yapacağını bilemeyen gençlerimize çekimler esnasında tecrübe ve başarısını ön planda tuttuğumuz cast direktörleri eşlik ediyor, Fotoğraf sanatçımız Ahmet Vatan Avanoğlu hiç gülmeyen çocuğu güldürür, söz dinlemeyen çocuğumuzu stüdyoda istediği kareyi yakalayana kadar yorar ve amacına ulaşır. Uzun lafın kısası ajansımız profesyonellerden oluşuyor.

Ünlü eğitmenlerin de olacağı atölye çalışmalarına  ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bu yaz Türkiye’nin gündemine damgasını vuran pek çok dizi, klip, sinema filmine oyuncu ve çocuk modeller veren, en ünlü tiyatro topluluklarını ve beyaz perdenin vazgeçilmez isimlerini bir araya getiren sanatseverler ile buluşturan “Berna Ergin Ajans” şimdi de tv sinema dünyasına  gönül verenlerin kaçırmaması gereken bir eğitim programı hazırlıyor.

 

“Berna Ergin Ajans” Sinema ve Televizyon Tutkunlarından Tam Not Aldı…

Genç yönetmenlerin ,İzmir’deki radyo – sinema ve televizyon dünyasındaki önemli isimlerin yapım ortağı olmak istediği ajans pek çok projeye sponsor da  buluyor. Sosyal Sorumluluk projeleri ile hem sponsorlarına hem de sanat tutkunlarına yeni kapılar açan ajansın hedeflerinde Uluslar arası ödüller var

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER