Berna Ergin Ajans katılımı ile 6 Geleneksel Soyak Bahar Şöleni büyük bir coşkuyla geçti.

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın  ziyaret ettiği organizasyonda “Beni de reklam yıldızı yapın” demesi ziyaretçileri güldürdü.

 

TONO Organizasyonun ev sahipliği yaptığı  Soyak A Bölgesi Bahar Şöleni Mavişehir’in en büyük etkinliği ve şenliği olma yolunda hız kesmeden ilerliyor.

Site sakinleri arasından yepyeni yüzleri medya dünyasına kazandırmak için stand kuran Berna Ergin Ajans, çocuk aile çekimleri ile etkinliklere renk ve heyecan kattı.  Birçok sektörden ürünlerin bulunduğu organizasyon site sakinleri, alıcı ve üreticileri de bir araya getirdi.

Özellikle çocuklara yönelik oyun parkurları ve spor aktiviteleriyle hoşça vakit geçiren  Doğa Koleji öğrencileri ve site sakinleri her yıl daha eğlenceli olduğunu dile getirdi.

Berna Ergin Ajans standı, zekids akıllı oyuncaklar ve  palyaço gösterileri, yüz boyama balon yapma aktiviteleri ile çocukları bir an olsun eğlencesiz bırakmadı. Profesyonel fotoğraf çekimleri yapılarak yeni yüz arayışları süren ajans yetkilisi Berna ERGİN “Bu tür etkinliklerde tanıştığımız aileleri kendi prodüksiyonlarımızda reklam filmlerinde en doğal halleri ile oynatıyor, o samimi geçisi ekrana yansıtıyoruz “dedi . “Farklı rollerde yer almak, oyunculuk yapmak, model olmak, hosteslik yaparak ek gelir sağlamak isteyen gençlerin en güvenilir ajansı olduk” diyen Berna Ergin 20 yıl önce televizyon dünyasına başladığım yaşlarda biz bu kadar şanslı değildik. Sektör çok yol katetti. Artık isteyen herkes sabır ve aşkla hayallerine ulaşıyor” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınarın  ziyaret ettiği organizasyonda “Beni de reklam yıldızı yapın” demesi ziyaretçileri güldürdü. Dans gösterileri, Dj performanslar, Canlı müzikler sunum ve gösteriler ile renklenen organizasyonun yetkilisi Levent ÖZBEK önümüzdeki aylarda Mavişehir bölgesinde bu ve bunun gibi birçok şölen, festival ve fuarlara ev sahipliğini yapacaklarını açıkladı.

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER