Başkent Üniversitesi Kurucusu ve Kurucu Rektörü Sayın Prof. Dr. Mehmet Haberal İzmir’de…

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Hamsi partisi eşliğinde yeni yıla merhaba kutlaması yaptı…

 Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi yeni yıla hamsi partisi kutlaması ile merhaba dedi. Kutlamaya Başkent Üniversitesi kurucusu ve CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet HABERAL , Başkent Üniversitesi Rektörü Kenan ARAZ ,  Başkent Üniversitesi Hastaneleri Sağlık Kuruluşları Direktörü Ali HABERAL ve Başkent Üniversitesi genel sekreteri Hayri ÖZTÜRK katıldı.

IMG_3441 Başarı ve yeniliklerle geride bıraktıkları yılın elemanlarına plaket ve para ödülü takdim eden “Merkez Müdürü Namık Çevik” açılış konuşmasını yaptı, ardından Başkent Üniversitesi kurucusu “Prof Dr Mehmet Haberal” kürsüde şu sözleri ile dikkat çekti.

  “İzmir çok daha fazlasına layık” “ İzmir daha fazlasını istiyor”. Yıllar önce bugünleri de göz önüne alarak yer satın aldık, arsamız orada bekliyor. Sıra izmirde. Yakın gelecekte sizlere daha iyi imkanlar yaratmak niyetimiz. Ben buraya özellikle yönetici pozisyonundaki arkadaşlarımla geldim ki sizlerin heyecanını görsünler. İzmirde inşaat yapmak oldukça sıkıntılı ancak zorluk bizim için çok anlam ifade etmez.

 IMG_3446Hepinizin 2014 yeni yılını kutluyorum. Üniversitemizi ilk kurduğum zaman demiştim ki; benimle çalıştığınız zaman hafta 7 gün 24 saattir. Merkez Müdürüm Namık Çeviğe az önce dedim ki “ bazı zorlukları yaşadıktan sonra zamanı değiştirdim” Artık 7 gün 48 saat çalışmalıyız.

Bilkent Üniversitesi kurucusu Rahmetli  İhsan Doğramacıyı sonsuz şükran ve saygıyla anıyorum, bizler onun öğrencileriyiz.Prof. Dr. Namık Çevikte onun öğrencisidir. İzmirdeki tesislerin başına geldikten sonra hastanelerimiz  ivme kazandı. “Sağlıkta önemli olan güvendir” gördüğüm manzarada budur, teşekkür ediyorum dedi.

© Berna Ergin Ajans
FACEBOOK
TWITTER